Damla Ersubaşı: Gelinlik mi giydim, yoksa kefen mi bilmiyorum!

Damla Ersubaşı, 2003-2012 yılları arasında ekranlarda izleyici karşısına çıkan ve kadrosunda İnci Türkay, Nevra Serezli, Metin Serezli, Gizem Güven, Zeynep Özkaya gibi isimlerin olduğu ‘Sihirli Annem’ dizisinde ‘Tuğçe’ karakterini canlandırıyordu.

Damla Ersubaşı, 2016 yılında işletmeci Mustafa Can Keser ile nikah masasına oturmuştu. Zehra ve Zeynep adında iki kızları olan çift, 2020’de olaylı bir şekilde boşanmıştı.

“BALIK BAŞTAN KOKAR”

30 yaşındaki Damla Ersubaşı, son olarak Pınar Kerimoğlu’nun YouTube programına konuk oldu. Olaylı biten evliliği ile ilgili açıklamalar yapan ünlü isim, çok konuşulacak ifadeler kullandı.

“Balık baştan kokar. Bizim düğün sürecimiz bile sorunlu oldu” diyen güzel oyuncu, şöyle devam etti:

O veya ben, birimizin vazgeçmesi gerekiyormuş. Gelinlik mi giydim, yoksa kefen mi bilmiyorum! Evliliğimde şükrettiğim tek şey iyi ki çocuklarım var, iyi ki onların annesiyim. Yine olsa onların annesi olmak için yine aynı şeyleri yaşarım.

“ANNEM HAMİLE OLDUĞUMU DUYUNCA YÜZÜME TÜKÜRDÜ”

Öte yandan geçtiğimiz aylarda Müge Dağıstanlı ve Yelda Kırçuval’ın sunumuyla TV8’de ekranlara gelen ‘Aramızda Kalmasın’ programına konuk olan Ersubaşı, “Annem, kızının evlenmeden hamile kaldığını öğrenince utandığı için yüzüme tükürdü. Bodrum’daydık. Bir fırsat bulayım da hamile olduğumu söyleyeyim diye bekliyordum. Balkonda otururken birden ‘Hamileyim!’ dedim. Başka türlü söyleyemeyecektim çünkü. Önce bir dumur oldu, sonra yüzüme tükürdü. Benim de iki tane kızım var, ben böyle bir şey yaşasam bir anne olarak ne yapardım bilemiyorum açıkçası” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir