Bir yakınlarını askere yolcu etmek isteyen arkadaşları ve yakınları dün saat 23.30 sıralarında araç konvoyu oluşturdu. Avcılar Denizköşkler Mahallesi’nden gelen araç konvoyu D100 yanyolda bulunan altgeçitte durdu. Sürücüler korna çalarken konvoyun önündekiler meşaleler yaktı ve askere gidecek yakınları için tezahürat yaptı. Altgeçit bir anda duman içerisinde kaldı. Konvoy bir süre sonra yoluna devam etti.
Related Posts
Konferans Ligi’nde heyecan başlıyor!
UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde çeyrek final turu, yarın oynanacak maçlarla başlayacak. Fenerbahçe, deplasmanda Yunan ekibi Olimpiakos ile karşılaşacak.
‘Nekbe’ için oturma eylemi
Felaket günü olarak bilinen Nekbe’yi İsrail’in kuruluş yıl dönümünü protesto etmek amacıyla ABD Büyükelçiliği önünde bir araya gelen vatandaşlar oturma eylemi gerçekleştirdi.
Fenerbahçe seçiminde geçersiz oy tartışması
Fenerbahçe’de başkanlık seçimi için oy verme işlemi tamamlandı. Aziz Yıldırım ve Ali Koç’un aday olduğu seçimde oy sayma işlemine geçildi. Ali Koç, kendisine ait olan sarı listelerin sarı zarflara koyulmasından dolayı GEÇERSİZ olan oylar için itiraz …